BİLGİ-SEMIH&HASAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ-SEMIH&HASAN

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SAYIN ÜYELERİMİZ. MAFİA II FREE RİDE KONUSUNDAKİ LİNKLER GÜNCELLENMİŞTİR. İYİ EĞLENCELER

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı )

YazarMesaj
Kurucu*
Administratör
Kurucu*

Aktiflik :
mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Right_bar_bleue

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Empty
MesajKonu: mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı )   mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) EmptySalı Şub. 09, 2010 8:11 pm

twiny xp nin bir benzeri ama ondan daha hızlı daha az ram kulanıyor kapladıgı alan daha düşük ve en onemlisi türkce

arkadaşlar
bunu cook düsük sistem kullanan internet baglantısı olmayan sadece
müzik filim oyun oynamak icin kullanan arkadaslarımız icin yaptım
cocuklara icin bir işletim sistemi diyebilirim ama normal kullanımda ne
olur bişi diyemem!! ben ne yüklerken nede kullanırken bir problem
gormedim..
kurulumu ve testi ben sanal makinamdan yaptım ve 4 dakikanın altına bir zamanda bitti ve icinde hic bir program yok
sadece medya player 6,4 dışında..

sistem özellikler
service pack icermiyor !!
internet expoler yok

rarlı boyutu :79,8 mb
iso boyutu :94mb
kurulumdan sonraki kapladıgı alan:238 mb

kulandıgı ram :25'30 arası

64 mb lik ram le bile yeter (fazla bile ) heheh

tekrar
soyluyorum ben sanal pc de(VMwarede) kurdum ve hic bir sorunla
karsılaşmadım indirip kulanacak arkadaşlardan yorum bekliyorum

resimler

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Img-resized Gerçek boyutundan [ 803 x 605 ] 63% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız
mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) 65653330kc9

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Img-resized Gerçek boyutundan [ 802 x 604 ] 63% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız
mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Adszyj3

bilgisayarım

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Img-resized Gerçek boyutundan [ 799 x 600 ] 64% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız
mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) 50585130le3

denetim masası

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) Img-resized Gerçek boyutundan [ 805 x 601 ] 63% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız
mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı ) 93714737jk4

indrime linki:

http://rapidshare.com/files/190467197/mini_pckolog.rar

not: Alıntıdır
http://feyzullah4b.benimforum.org

mini-pckologxp cocuklara özel xp (5 dakikada kurulum l xp 94 mb 25 mb ram kulanımı )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bluetooth ile Network Kurulum ve Internet Paylaşımı
» ******'ün Özel Belgeleri--Eşyaları--Madalyaları